اطلاعیه : نوزدهمین نمایشگاه تخصصی بین المللی مواد اولیه، ماشین آلات، یراق آلات، صنایع چوب و مبلمان در تاریخ 18 الی 21 بهمن ماه سال 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران با حضور فرساد ماشین برگزار می شود منتظر دیدار شما هستیم.

فرساد صنعت البرز| تولیدکننده انواع دستگاه وکیوم و سی ان سی
از سال 1386
به فرساد صنعت البرز (فرساد ماشین) خوش آمدید

شرکت فنی مهندسی فرساد صنعت البرز ( فرساد ماشین ) با هدف طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنایع چوب در پاییز سال 1386 در تهران- ایران کار خود را آغاز نمود.از آن زمان تا کنون با بهره مندي از توانمندی علمی و تخصصی نیروی انسانی، در امور فني و مهندسي و تسلط به نرم افزارهای پیشرفته مهندسی ، به طراحي ، ساخت و توليد انواع ماشین آلات مورد نیاز صنعت چوب مشغول بوده و کیفیت بالا و قیمت مناسب به همراه مطالعات مشتری محور و همچنین احترام به حقوق مصرف کنندگان محترم ،شرکت فرساد صنعت البرز را تولید کننده پیشرو ماشین آلات صنایع چوب در ایران نموده است.

مشتریان ما نجاران، درودگران و MDF کاران میباشند.آنهایی که با تلفیق ذوق و هنر ، چوب و تکنولوژی به خلق محصولات و مصنوعات چوبی زیبایی چون :  انواع مبلمان های اداری و مبلمان منازل،انواع میز و صندلی، انواع درب، انواع کابینت، انواع تخت خوابهای نوزاد، کودک و بزرگسال و . . . . .  مشغول هستند.

کلیه اعضای هیات مدیره و همچنین مدیران و  پرسنل شرکت ،جهت رشد، بقا و ارتقای شرکت از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.مدیران شرکت با ایجاد پل ارتباطی اطلاعاتی درست بین واحد های مختلف شرکت، از جمله اعضای تیم بازاریابی شرکت و واحد تحقیق و توسعه، با شناسایی نیازهای جدید بازار و مشتریان و تولید محصولات جدید، رشد و بقا و نهایتا سود دهی شرکت را تضمین می نمایند.همچنین واحد خدمات پس از فروش جهت حفظ مشتریان بالفعل و تبدیل آنها به مشتریان وفادار تمام تلاش خود را به کار میگیرند. 

* رضایتمندی مشتری جز ارکان اصلی شرکت میباشد، و ما مدیران شرکت در درجه اول به رضایت و منفعت مشتری اهمیت می دهیم بعد به منفعت مالی خود، زیرا بر این باور هستیم که بهترین بازاریابان شرکت، مشتریان ( راضی) ما می باشند.

شعار اصلی ما : مشتری ، مشتری میاورد. 

* واحد تحقیق و توسعه فعال هر سال با معرفی محصول جدید باعث پیشی گرفتن فرساد صنعت البرز از سایر رقبا گردیده است.همچنین مشتری مداری، اهمیت دادن به نظرات، پیشنهادات و انتقادات آنها و صادق بودن با مشتری برگ برنده ما نسبت به سایر رقبا می باشد.یکسال گارانتی بی قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش مهری بر تایید این امر میباشد.

همچنین مستقر بودن هیات مدیره در محل کارخانه و نظارت دائمی بر خط تولید و تعامل با واحد های مختلف مستقر در کارخانه سبب شده است، محصولات تولیدی از کیفیت بالاتری نسبت به رقبا برخوردار باشد.

×
ثبت سفارش در فرساد صنعت البرز| دستگاه وکیوم و سی ان سی چوب

فرساد صنعت البرز

شما عزیزان میتوانید فقط با ثبت نام و شماره تماس خود منتظر تماس کارشناسان فروش فرساد صنعت البرز، جهت ثبت سفارش و مشاوره خرید باشید.


ثبت سفارش

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟

فرساد صنعت البرز| فرساد ماشین